WhiteWash - 15% soodsamalt!

*Kehtib 06.04. kuni 30.05.2018

WhiteWash Professional Whitening hambapasta hõbedaosakestega

Sisaldab 99.9% puhta hõbeda osakesi, mis aitavad jätta suhu imeliselt puhta ja värske tunde. Spetsiaalsed mikropoleerijad muudavad hambad säravamaks ja taastavad hammaste loomuliku tooni. Sisaldab Aloe Verat, rohelise tee ekstrakti ja E-vitamiini.

 Valgendab hambaid

 Eemaldab kattu

 Kaitseb pigmentatsiooni tekkimise eest

 Kaariesevastase toimega

 Värskendab hingeõhku

Remineralising Whitening hambapasta

Sisaldab hüdroksüapatiiti, mis on ka üheks hamba enda ehitusmaterjaliks. Sisaldab fluoriidi ja ksülitooli. Unikaalses pumbaga tuubis.

 Aitab taastada hamba loomuliku tooni

 Valgendab hambaid

 Eemaldab kattu

 Kaitseb pigmentatsiooni tekkimise eest

 Kaariesevastase toimega

 Värskendab hingeõhku

 Remineraliseerib

 Ennetab hambatundlikkust

Nano-Silver Whitening kahekihiliste harjastega hambahari

Tänu harjastesse lisatud hõbeda nanoosakestele Antibakteriaalse efektiga. Pärsib bakterite kasvu harjastel. Spetsiaalne kahekihiline harjaste paigutus aitab eemaldada kattu ja taastada hammaste loomulikku tooni ka raskesti ligipääsetavates kohtades.

WhiteWash Nano valgendav suuvesi

sisaldab Enamel Repair Technology© tehnoloogiaga hambaid valgendavat ja mineraalilisandiga kompleksi. See suurepärane kompleks aitab vähendada hammaste tundlikkust ja luua särava läike. Looduslik ksülitool takistab happerünnakuid põhjustava bakterikatu tekkimist. Fluoriidisisaldus 225 ppm.Pakend 300 ml.

WhiteWash Nano valgendav hambapasta

sisaldab Enamel Repair Technology© tehnoloogiaga multiaktiivset hambaid valgendavat mineraalilisandiga kompleksi. Spetsiaalsed mikropoleerijad eemaldavad hammaste pinnalt plekke ja Enamel Repair Technology© aitab hambaid ravida,tundlikkust vähendada ja luua särava läike. Looduslik ksülitool takistab happerünnakuid põhjustava bakterikatu tekkimist Fluoriidisisaldus1450 ppm. Pakend 75 ml.

WhiteWash Anti-Stain hambaniit

on antibakteriaalne ja sisaldab looduslikku ksülitooli ning spetsiaalset valgendavat kompleksi, mis aitab hambavahesid puhastada ja valgendada. Uuenduslik tugev hambaniit libiseb hammaste vahel kergelt ja selle mikroavad tagavad täieliku puhtuse

Nano Micro-Riser© paisuv niit

on valmistatud pehmest mikrokiudniidist, mis hammaste puhastamisel hammaste vahel paisub. Enamel Repair Technology© (nanohüdroksüapatiit) koos loodusliku ksülitooliga tagab bakterivastase toime. Ainus kliiniliselt testitud hambaniit, mis teiste hambaniitidega võrreldes eemaldab kuni 40% rohkem hambakattu. See võimas hambaniit toimib isegi kserostoomia (suukuivuse) korral.

Nano Sensitivity Serum

on mõeldud kasutamiseks individuaal või valmiskapes.