Katarzyna Subotowicz loeng hambaarstidele ja hambatehnikutele
Meeskonnatöö – kommunikatsioon hambaarsti ja -tehniku vahel       
19.02.2019 Tallinn Hotel Europa , Paadi 5

 

 

9:30 – 16:00 
 Katarzyna Subotowicz 

Rohkem kui 20 aastase kogemusega hambatehnik, spetsialiseerunud keraamikale, esteetikale hambaravis ning individuaaltööle patsientidega. Eriala ajakirjades on avaldatud mitmeid Katarzyna kirjutatud artikleid. Lisaks on ta välja andnud raamatu „Keraamika igaühele“. Karazyna on rahvusvaheliselt tunnustatud lektor ja koolitaja. 
Ta on korraldanud mitmeid konverentse ja koolitusi ning jätkab, kuni ise oma töid ja tegemisi naudib!  

9:30-11:00
Esteetiline hambaravi – enim nõutud restoratiivses hambaravis 
Kuidas seda teha – kas esteetiline on alati keeruline ja aeganõudev? Mõnikord jah, mõnikord ei....  Praktikast pärit juhtumid demonstreerimaks erinevaid tehnikaid (pärastlõunal demo ühe kindla juhtumi näitel).
Jäljend materjalid & jäljendid > peamudel paljastab halastamatult sulle pisimadki ebatäiused. Kas hea kvaliteediga jäljend materjal garanteerib ka hea kvaliteediga jäljendi? (lühike demo pärastlõunases sessioonis)
Jah, kuid mitte ainult... On veel paju muudki ...
Kuidas on uute tehnikatega – digitaalne jäljend, trükitud mudelid – kõik on kasutamiseks saadaval. Millal tehnoloogia aitab, millal ei ole parim valik...
Jäljendi registreerimine – üks keerukamaid etappe ettevalmistusfaasis > toetav samm, mis võb tuua edu või purustada õnnestumise...
KOHVIPAUS

11:15-13:00
Materjalide valimine > kas lai valik erievaid materjale ja tehnoloogiaid on abistav või pigem segadust tekitav? Millal, kuidas ja milliseid materjale valida sõltuvalt intraoraalsest olukorrast.
Tooni sobitamine – üks raskemaid aspekte, mida esteetilises restauratsioonis jälgida > abistavaid näpunäiteid tooni valmiseks ja laborisse saatmiseks > fluorestsents ja opalestsents toonis – oluline või mitte?
LÕUNA

14:00-15:30 
DEMO kaameraga
kuidas võtta head jäljendit - presentatioon fantoomil
kuidas teha lihtsalt ja mugavalt esteetilist terve kontuuri restauratsiooni, terve kontuuri kroonide iseloomustus CERCON XT & CELTRA  põhjal (tsirkoonium ja liitiumsilikaat rikastatud tsirkooniumiga).
 
Koolituse maksumus 85 + km


Praktiline koolitus - tagahammaste restauratsioon 

02.aprill, 2019
15:00-17:00
 Strand SPA & Konverentsihotell 

PÄRNU

Dr. Iveta Ābola 
Dentsply Sirona Baltikumi meditsiini valdkonna koolitaja 
Iveta Ābola on lõpetanud  Riia Meditsiiniakademia Stomatoloogia Instituudi aastal 1996. Hetkel on Iveta Dentsply Sirona kooliaja Baltikumi riikides ning on omanik ja hambaarst kliinikus Ivetas Ābolas un Daces Rakickas zobārstniecības prakse. 

 

•    Tagahammaste restauratsioon kasutades AutoMatrix süsteemi igemealuste kahjustuste korral 
•    Palodent V3 matriitssüsteemi kasutamine kontaktpunkti taastamisel 
•    Detailne juhend, kuidas taastada tagahamba morfoloogia ning oklusioon
•    Õige tooni valimine - Ceram-x Spectra ST kameeleonefektiga komposiit 
•    Lõpp-viimistlus ning poleerimine Enhance poleerimissüsteemiga 
•    Prime&Bond Active´i, universaalse adhesiivsüsteemi, SDR Flow+  ning Ceram-x Spectra ST komposiidi tutvustus. 

 

Osavõtutasu: 30 € (sisaldab EHL sertifikaati, kohvipausi)
Registreerimine kuni 28.02.2019.
 

________________________________________
Dab Eesti OÜ
Ladu:Kungla 2, 76505 Saue, Harjumaa: kontor:Tulika 19 c-4 k, Tallinn
Tel: 6 39 13 25; 26; 29  Tel: 8 00 33 00 (tasuta / ainult lauatelefonilt)

 

 

 

Kutse Klubi 32 seminarile „Hambaravi läbi mikroskoobi“              

Head kolleegid ja Klubi 32 liikmed,

Klubi 32 kevadseminar toimub 31. mail 2019 Tallinnas. Seminar on mõeldud kõigile hambaarstidele, kes soovivad õppida teiste kogemustest ja on huvitatud interdistsiplinaarsest lähenemisest oma igapäeva töös.

Mikroskoobiga ravi on muutnud meie arstide töövõtteid, arstid on enda töö suhtes kriitilisemad, sest tänu mikroskoobi suurendamise võimalustele nähakse rohkem ravitööde detaile. Nähakse seda, mida ei ole võimalik alati näha luupidega, ammugi mitte palja silmaga.

Loengupäeva peaesinejaks on tunnustatud lektor ja hinnatud proteetika valdkonna spetsialist professor Marko Jakovac Horvaatiast. Kutsele lisatud peaesineja CV ja kahe loengu kokkuvõtted, kus tutvustatakse proteetikat läbi mikroskoobi ja kus näidatakse esteetiliselt nõudlike ravijuhtumite lahendamist.

Registreerimine
Registreerumiseks saatke oma nimi, telefoninumber, e-posti aadress ning arve saaja nimi ja e-posti aadress aadressile konverents@kliinik32.ee või registreeruge telefoninumbril 6 32 32 32 või Skype aadressil kliinik32. Registreerimise viimane tähtaeg on esmaspäev, 20. mai 2019

Osavõtutasu
Registreerudes enne 1. maid 2018. a. (k.a.), on osavõtutasu Klubi 32 liikmetele 140 eurot inimese kohta, teistele soovijatele on hind 180 eurot inimese kohta.
Registreerudes alates 2. maist 2018. a. (k.a.), on osavõtutasu Klubi 32 liikmetele 200 eurot inimese kohta, teistele soovijatele on hind 280 eurot inimese kohta.
PS! Käesoleval aastal enne 2018 aasta lõppu registreerunutele kingitus seminari koostööpartnerilt DAB.

Tudengitele ja residentidele kehtib 50% hinnasoodustus.
Osavõtutasud sisaldavad käibemaksu.
Osavõtutasu sisaldab seminaripäeva, seminarimaterjale, lõunasööki ja kohvipause.
Osavõtu tühistamisel enne registreerimise tähtaega 20. maid 2019 tagastatakse 50% osavõtutasust, hilisemal tühistamisel osavõtutasu ei tagastata.

Lisainfo: Kliinik 32
Tel: +372 6 32 32 32
Skype: kliinik32
E-mail: konverents@kliinik32.ee
www.kliinik32.ee/klubi32

Seminari koostööpartnerid on DAB Eesti ja Optika & Diagnostika